Zabiegi

Energoterapia

Energoterapia, to przekaz energetyczny do organizmu. Przesyłając energię Reiki, staję się kanałem Uniwersalnej Energii Życiowej. Zależnie od potrzeb usuwa ona blokady, energetyzuje miejsca, w których brak energii i w ten sposób wzmacnia układ odpornościowy, który ma siłę zwalczać chorobę; harmonizuje przepływ energii w całym organizmie. To energia pełna Miłości bezwarunkowej, działa na wielu poziomach - fizycznym, mentalnym, emocjonalnym.

 

Radiestezja terapeutyczna

Każde wahadło ma własne wibracje, zależne od kształtu lub elementu, który zawiera w środku. Można je stosować do diagnozy i do terapii.

W swojej praktyce terapeutycznej stosuję różne rodzaje wahadeł. Każde z nich ma inne właściwości lecznicze. Izis i Karnak emitują promieniowanie kształtu. Wahadła ze świadkiem w środku mają właściwości zioła lub leku zawartego wewnątrz. Wahadło z kolorami służy do energetyzacji poszczególnych czakr i obszarów w organizmie, które potrzebują energii leczniczej.

Większość wahadeł, które używam powstała w słynnej pracowni p. Józefa Baja, jedno z nich dostałam od niego w prezencie. Część pochodzi od innego fachowca o doskonałej renomie: p. Grzegorza Ciszaka.

 

Świecowanie uszu

Do wykonywania tego zabiegu metodą Indian Hopi służą specjalne świece woskowe nasączone olejkami. Podczas spalania takiej świecy oczyszcza się układ laryngologiczny, delikatnie usuwana jest woskowina z ucha, łagodzone są dolegliwości nieżytowe nosa i gardła, poprzez oczyszczenie zatok reguluje się ciśnienie śródczaszkowe, usuwa się szumy i dzwonienie w uszach. Poza efektami leczniczymi osiąga się też efekt relaksu i odprężenia. Trzaski spalanych olejków można przyrównać do tych, które słyszymy, gdy palą się polana w kominku - to pole do popisu dla osób z wyobraźnią.

 

Konchowanie uszu

W czasie wykonywania rytuału konchowania uszy służą jako kanał dotarcia do wnętrza organizmu. Oprócz wszystkich zalet świecowania, poprzez konchy można dotrzeć i oddziaływać na wszystkie centra energetyczne organizmu (czakry), harmonizując w nich energię i wpływając na kondycję i zdrowie wszystkich organów, za które czakry odpowiadają. To już szeroki zabieg na poziomie fizycznym i mentalnym. Wykonuje się go za pomocą konch woskowych (lejków), które znacznie wzmagają przekaz energii.

 

Kryształy

Kwarc, to jeden z nielicznych minerałów, które oddziałują właściwie na cały organizm. Stosuję je wspomagająco przy przekazie energii, układając na czakrach, które wymagają doenergetyzowania. Ponadto pomagają przy medytacjach relaksujących, służąc jako pomocniczy "przekaźnik" lub "odbiornik".